Nazywam się Krzysztof Lonc

Przez ostatnie 12 lat pracowałem w branży hotelarskiej, co pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie, a - co najważniejsze - nawiązać wiele ciekawych znajomości. To właśnie przy okazji współpracy z jednym z klientów, dla którego przygotowywałem rowerowy rajd po zakątkach Podkarpacia, odkryłem nowe miejsca i smaki. To one sprawiły, że zakiełkowała we mnie idea stworzenia firmy mającej na celu promocję tego, co najlepsze w regionie Karpat.

Drodzy podróżnicy i smakosze,
Pozwólcie proszę, że zabiorę was w niesamowitą podróż, gdzie za pomocą lokalnego produktu opowiem wam o Karpatach - drugim co do wielkości paśmie górskim w Europie. Każdy z was odkryje w nim na nowo chęć do życia w zgodzie z naturą i tym, co ona nam oferuje.

Karpacki Zbój - Twój dostawca smaku & przygody 

Nie tylko miasto Gotham miało swojego superbohatera, jakim niewątpliwie był Batman, ale również i Karpaty miały swojego superbohatera: Karpackiego Zbója. Oczywiste jest to, że można o nim powiedzieć sporo, ale patrząc na niego przede wszystkim był herosem, rycerzem i romantykiem, czyli legendą :]   

Karpacki Zbój jako współczesny superbohater będzie odbierał zdrowie od lokalnych producentów i dostarczał w skrzyniach do Waszych domów, a przy okazji opowie o krainie, w której kiedyś żył! 

Sklep

Karpacka Przygoda 

Jesteśmy przekonani, że wiele osób kojarzy takie miejsca, jak: Bieszczady, Zakopane, Kraków i Gdańsk. Bez wątpienia to cudowne miejsca, ale co się stało z resztą? Co z miejscami, o których zapomnieliśmy lub których nie znamy? Czy czasem nie jest tak, że powoli mamy dość ogromnych kolejek, tłoku, braku spokoju od codzienności?

Poznajcie proszę naszą definicję „Karpackiej Przygody”, która zaprowadzi Was bezpośrednio do lokalnych producentów żywności ekologicznej, do prawdziwych i uczciwych rolników, do magicznych tras rowerowych, do zapomnianych szlaków natury i ginących zawodów, do ciszy i spokoju, do której człowiek wraca cały życie.

HEJ PRZYGODO !! 

Karpacka Przygoda

Odwiedź nasz profil na instagramie

Zapraszam na zakupy & Karpacką Przygodę

Krzysztof Lonc & Karpacki Zbój

Jesteśmy razem